کد خبر: 3345

پیام رییس مرکز اسلامی انگلیس در پی فاجعه دردناک بندر بیروت لبنان

حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم موسوی نماینده ولی فقیه و رییس مرکز اسلامی انگلیس در پی فاجعه‌ی دردناک انفجار بندر بیروت، در پیامی با مردم شریف لبنان ابراز همدردی کردند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان عزیز لبنانی و خسارات شدید شد، قلب دوستداران مردم آن کشور و ملت مقاومش را آزرده کرد.
اینجانب این مصیبت را به ملت شریف و مقاوم لبنان و دولت محترم این کشور تسلیت می‌گویم و از خدای متعال صبر و بردباری در برابر این حادثه عظیم را مسئلت می نمایم و امید دارم که ملت غیور لبنان همچنان انسجام ملی خود را حفظ نموده و در برابر هرگونه فتنه گری و اختلاف افکنی سربلند و پیروز میدان باشند.
این حادثه دردناک در شرایطی به وقوع پیوسته است که هنوز زخم‌های ناشی از تجاوزهای مکرر به کشور و ملت لبنان التیام نیافته و وجود تحریم‌های ظالمانه مانع جدی برای رسیدگی به نیازهای ضروری ملت مظلوم لبنان در این حادثه دردناک است.
از کشورها و ملتهای نوع دوست انتظار می رود که با کمک های سریع بشردوستانه، غم و رنج این ملت شریف را کاهش داده و شرایطی را فراهم نمایند که آسیب دیدگان این حادثه بزودی به روال عادی زندگی خود برگردند. ان شا الله.

سید هاشم موسوی
رییس مرکز اسلامی انگلیس
06/08/2020

اذان صبح
 
 

 برنامه های مرکز

 

 سایر مراکز اسلامی

مرکز اسلامی منچستر

مرکز اسلامی نیوکاسل

مرکز اسلامی بیرمنگهام

مرکز اسلامی گلاسکو (الهدی)