کد خبر: 3342

رئیس مرکز اسلامی انگلیس: در صورت ادامه قرنطینه ناشی ازشیوع ویروس کرونا در انگلیس، سال تحصیلی آینده مدرسه تبیان با صدها دانش آموز قرآنی در فضای مجازی برگزارمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس مرکز اسلامی انگلیس در مراسم اختتامیه سال تحصیلی 2019 -2020 مدرسه تبیان که به صورت برخط با مشارکت مدیران، کادر و اولیای آموزشی این مدرسه در مرکزاسلامی انگلیس برگزار شد ضمن تشکر از تلاش و زحمات معلمان و مربیان قرآنی این مدرسه در سال تحصیلی جاری که در روز جمعه 5 ژون 2020 به پایان رسید، ابراز امیدواری کرد هر چه سریعتر، شر این ویروس منحوس کم گشته و شرایط سخت قرنطینه ای نیز به پایان برسد تا فعالیت های آموزشی و قرآنی این مدرسه با همان طراوات و شور و شوق سال های گذشته دانش آموزان عزیز از سر گرفته شود.
رئیس مرکز اسلامی انگلیس با اشاره به اهمیت پرسشگری گفت، پرسشگری کلید اندوخته های معرفت است بنابر این از همه معلمان و مربیان عزیز می خواهم که زمینه را برای تقویت این روحیه در بین دانش آموزان عزیز فراهم کنند.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی تاکید کرد در صورت ادامه این شرایط، مدرسه تبیان در سال تحصیلی آینده در فضای مجازی فعال خواهد بود و در صورت نیاز، کادر آموزشی این مدرسه تا شروع سال تحصیلی آینده آموزش های لازم را خواهند دید.
مدرسه تبیان مرکز اسلامی انگلیس با 400 دانش آموز و 28 معلم یکی از بزرگترین مدارس قرآنی انگلیس است که در روزهای پایانی هفته فعال است. در این مدرسه قرآن، تفسیر، عقاید، سیره، اخلاق، تجوید و زبان عربی آموزش داده می شود.

اذان صبح
 
 

 برنامه های مرکز

 

 سایر مراکز اسلامی

مرکز اسلامی منچستر

مرکز اسلامی نیوکاسل

مرکز اسلامی بیرمنگهام

مرکز اسلامی گلاسکو (الهدی)