کد خبر: 3269

سومين گردهمايي معلمين قرآن كريم و زبان عربي موسسه آموزشی مرکز اسلامی انگلیس در روز معلم

سومين گردهمايي معلمين قرآن كريم و زبان عربي موسسه آموزشی با موضوع "بررسي و ارزيابي عوامل موفقيت در روند آموزشي" در آغاز ترم سوم از سال تحصيلي و به مناسبت روز بزرگداشت معلم و با شعار "معلمي شغل انبياء است"، با حضور دکتر محمد علی شمالی رییس مرکز اسلامی انگلیس و مدير موسسه آموزشی و معلمان قرآن و زبان عربی، در روز يكشنبه 28/4/2019 برگزار شد.
در آغاز جلسه ضمن خوش آمد گويي به حضار و همچنين تبريك نزدیک شدن به حلول ماه مبارك رمضان، معلمين نظرات و پيشنهادات خود را با موضوع (بررسي و ارزيابي عوامل پيشرفت آموزشي) بيان كردند و بر ادامه تلاشها برای پيشرفت های آموزشی بیشتر تاكيد نمودند. مديريت موسسه آموزشی هم ليستي از اين نظرات و پيشنهادات معلمان را جهت پيگيري تنظيم نمودند.
در ادامه دكتر الاوسي مدير موسسه آموزشی در مورد دستاوردهاي مدرسه در سال تحصيلي جاري كه با كمك و مساعدت همكاران ، معلمان انجام شده بود، گزارشی را ارائه کرد.
در پايان جلسه دكتر محمدعلی شمالي رییس مرکز اسلامی انگلیس ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای صمیمانه معلمین و مربیان آموزشی، تقدير نامه هايي را كه به منظور تجليل از تلاشهاي موفقيت آميز معلمان تهيه شده بود به آنها اعطا كرد.
این جلسه با گرفتن عكس دسته جمعي مسئولان و مربیان آموزسی پایان گرفت.

اذان صبح
 
 

 برنامه های مرکز

 

 سایر مراکز اسلامی

مرکز اسلامی منچستر

مرکز اسلامی نیوکاسل

مرکز اسلامی بیرمنگهام

مرکز اسلامی گلاسکو (الهدی)